Atrakcje plenerowe
Piknik na sportowo

Coraz bardziej popularny, podczas wszelkiego rodzaju imprez masowych, jest sport w formie zabawy. My, jako osoby propagujący zdrowy, a co za tym idzie aktywny tryb życia, cieszymy się z tego faktu niezmiernie.

      Bańki mydlane niczym motyle fascynują delikatnością, ulotnością i kolorami. Żadna z powstających baniek nigdy nie jest taka sama i to dlatego tak nas fascynują i przyciągają.

Dzień sportu dla Ery

11 września na terenie AWF-u odbyła się impreza dla pracowników firmy Era. Sama nazwa pikniku "Dzień sportu" wskazywała na rodzaj atrakcji jakie czekały zarówno na dzieci, jak i na dorosłych. My odpowiedzialni byliśmy za strefę zabaw dla dzieci, dlatego też zaproponowaliśmy gry i zabawy sportowe oraz kącik animacyjny dla najmłodszych z malowaniem buziek.

Piknik rodzinny dla Gillette

5 września 2010 r w Łodzi odbył się rodzinny piknik dla pracowników firmy Gillette. Do nas należała część dziecięca...


Pożegnanie lata w firmie

4 września 2010r pożegnaliśmy lato organizując dużą imprezę plenerową w firmie Euler Hermes w Warszawie. Tym razem bawiliśmy się w klimacie pirackim, pod czujnym okiem prowadzącego całość imprezy magicznego pirata. Pogoda dopisała, więc wszystkie atrakcje cieszyły się ogromną popularnością....

Szachy i warcaby w plenerze

     Dla tych, którzy niekoniecznie lubią spędzać czas w sposób bardzo aktywny i niechętnie biorą udział we wszelkiego rodzaju atrakcjach plenerowych, takich jak chociażby gry i zabawy sportowe czy różnorodne urządzenia pneumatyczne, mamy idealne rozwiązanie. Znane od lat gry planszowe...tylko w dużym wydaniu mega szachy i mega warcaby.

Mini plac zabaw dla dzieci

Mini plac zabaw dla dzieci to bezpieczne, kolorowe i lubiane przez wszystkich miejsce, w którym można wyszaleć się do woli przy okazji rozwijając swoją sprawność fizyczną poprzez zabawę.

Piknik Gillette 2011

Tradycyjnie, jak co roku, na początku września organizowany był piknik rodzinny Gillette w Łodzi. Do nas należało zorganizowanie atrakcji dla najmłodszych...była więc wata cukrowa, strefa zabaw sportowo-rekreacyjnych, kącik zabaw kreatywnych, kolejka elektryczna oraz dla dorosłych turniej piłki siatkowej....to był udany dzień :)

Bezpieczne wakacje - PZU

Pod koniec lipca odwiedziliśmy Giżycko organizując atrakcje dla dzieci na pikniku PZU związanym z akcją "bezpieczne wakacje". Była wata cukrowa, malowanie buziek, robienie tatuaży, tworzenie obrazów związanych z bezpieczeństwem na plaży, działania artystyczne z nietypowymi przyborami plastycznymi oraz animacje ruchowo - zabawowe z nie tak groźnym Piratem...

Bayer-plac zabaw dla dzieci

Firma Bayer zorganizowała dla swoich pracowników piknik rodzinny Familly Day 2011. Było wiele ciekawych atrakcji, a jedną z nich plac zabaw dla dzieci, w którym to znalazł się basen z kulkami, zjeżdżalnia, mega twister, duże, miękkie klocki i kącik artystyczno-plastyczny. Było ciepło i sympatycznie.

Otwarcie nowych stadionów sportowych "Orliki 2012"

2010 roku byliśmy obecni podczas otwarcia 11 nowych stadionów sportowych "Orliki 2012" w całej Polsce. Przygotowaliśmy kilka ciekawych pozycji dla dzieci, które po rozgrywkach sportowych miały ochotę chwilę odsapnąć.

Piknik rodzinny Euler Hermes

Tego roku po raz kolejny mieliśmy przyjemność zorganizować piknik rodzinny dla firmy Euler Hermes. Jak zwykle dla  najmłodszych było wszystko to, o czym mogli tylko sobie wymarzyć...zjeżdżalnie, zamki dmuchane, euro-bungee, karuzele, kolejka elektryczna, byk rodeo, symulatory Bolidu, miasteczko sportowe, kącik zabaw twórczych dla najmłodszych oraz malowanie buziek.

1 urodziny AB active

Rok po założeniu firmy sportowej AB active, zorganizowano imprezę plenerową dla wszystkich, dzięki którym mogą świętować swoje pierwsze urodziny. My wspomogliśmy ich swoim zapleczem atrakcji dla dzieci rozstawiając basen z kulkami i zjeżdżalnią, namiot z działaniami plastyczno-twórczymi i kącik zabaw ruchowych.

Dzień Dziecka w Pałacu Prezydenckim

To był wyjątkowy dzień i wyjątkowe miejsce... Dzień Dziecka w Pałacu Prezydenckim...słońce świeciło, uśmiechy na twarzach dzieci błyszczały...cóż więcej, nam organizatorom, do szczęścia potrzeba. Do ogrodu Pałacu Prezydenckiego zjechały się dzieci z całej Polski, zaproszone przez Pana Prezydenta Bronisława Komorowskiego i Panią  Prezydentową Annę Komorowską.

Stadion Narodowy z chodzącymi maskotkami w tle

Byliśmy podczas otwarcia Stadionu Narodowego, gdzie jedną z atrakcji były nasze chodzące maskotki Słonica, Koń i Smok...jak się okazało każdy, począwszy od tych najmłodszych, poprzez kibiców i nawet osoby dojrzałe, chciał mieć pamiątkowe zdjęcia z wielkimi pluszakami...a tak na marginesie to wielkość stadionu robi duże wrażenie :)

Galerie zdjęć:

 • Zajmij miejsce w perwszym rzędzie pasji i rytmu

  Grupa „The Prisoners” to esencja wieloletnich doświadczeń czterech facetów, żyjących w rytmie swoich marzeń. Ich siła wyobraźni, determinacja i praca...

  Malowanie buziek

  Malowanie twarzy to od pewnego czasu jedna z największych atrakcji dla dzieci...i to w różnym wieku. Każde z nich chciałoby mieć na buźce...

  Bal karnawałowy w przedszkolu

  W styczniu odbył się bal karnawałowy w przedszkolu "Cypisek"...było to dla nas dosyć nietypowe przeżycie, ponieważ uczęszczają do niego nasze dzieci.

  Choinka dla dzieci

  23.01.2011 mieliśmy przyjemność zorganizować mikołajki w firmie Euler Hermes. Olbrzymim powodzeniem cieszył się kącik animacyjny dla najmłodszych...
 • Dzień sportu dla Ery

  11 września na terenie AWF-u odbyła się impreza dla pracowników firmy Era. Sama nazwa pikniku "Dzień sportu" wskazywała na rodzaj atrakcji jakie czekały...

  Kącik animacyjny dla najmłodszych

  Kącik animacyjny to miejsce gdzie dzieci mogą bezpiecznie bawić się do woli, a rodzice mają chwilę odpoczynku zostawiając je pod fachową opieką animatorów.

  Gry i zabawy sportowe dla dzieci

  Gry i zabawy sportowe to lubiana przez wszystkie dzieci zabawa sportem...uczmy je od małego co jest ważne w życiu!!!

  Sesja zdjęciowa

  Czterech facetów zamkniętych w „celi rytmu” przedstawia unikatową kompilację rytmu, tańca, humoru i niebywałej energii.

S5 Box