Przykłady atrakcji

       Stanowisko szalonych naukowców to bez wątpienia najbardziej oblegana atrakcja podczas pikników i imprez dla dzieci.

Wata cukrowa

Wata cukrowa...kolorowa, puszysta, słodziutka...wspomnienie z dzieciństwa, idelana na każdą ipmrezę... urodziny, piknik rodzinny, imprezę firmową....czyli wszędzie tam gdzie są dzieci....i nie tylko :)

Malowanie buziek

Malowanie twarzy to od pewnego czasu jedna z największych atrakcji dla dzieci...i to w różnym wieku. Każde z nich chciałoby mieć na buźce wybrane przez siebie "malowidło" jak najdłużej...najlepiej do następnego dnia :) Dla nieco młodszych szkrabów proponujemy tatuaże na rączce bądź pieczątki z całej gamy zwierzęcych wzorów.

Kącik animacyjny dla najmłodszych

Kącik animacyjny podzielony jest na 3 części, a każde dziecko, bez względu na wiek, znajdzie coś dla siebie.

Gry i zabawy sportowe dla dzieci

Gry i zabawy sportowe to lubiana przez wszystkie dzieci zabawa sportem...uczmy je od małego co jest ważne w życiu!!!


Atrakcje dla przedszkoli

Przedszkolaki to grupa dzieci, która ma ochotę poznawać wszystko to co nowe, nieznane i zaskakujące. Chłonie wiedzę i uczy się wszelkich umiejętności ruchowych bardzo szybko i z wielką przyjemnością. Teraz tylko od nas, dorosłych, zależy co zaproponujemy i w jakim kierunku chcielibyśmy, aby się rozwijały...

Nietypowe działania w grupie

Bardzo często brak nam pomysłu na zorganizowanie czegoś atrakcyjnego, nie wymagającego wielkich umiejętności, a jednocześnie integrującego większą grupę ludzi. Poszukujemy atrakcji nieznanych, nietypowych, zaskakujących wszystkich uczestników zabawy.

Turnieje i gry zespołowe

Jako absolwenci AWF-u posiadamy dużą wiedzę na temat większości dyscyplin sportowych, dobrze znamy zasady gier zespołowych, a tworzenie nowoczesnych form turniejowych sprawia nam wielką satysfakcję.

Wyścigi na wesoło

Jeśli chcą Państwo, aby impreza była udana to oczywiście nie może zabraknąć dużej ilości śmiechu...a jeśli śmiech to na pewno wyścigi na wesoło.

Integracja w firmie

W każdej dobrej firmie, dbającej o swoich pracowników, raz na jakiś czas organizowany jest wyjazd szkoleniowo-integracyjny. Organizator chciałby oczywiście, aby było wyjątkowo, zaskakująco, a przede wszystkim spełniało oczekiwane założenia...

Klauni z okazji Dnia Dziecka

Fundacja "Koniczynka" zorganizowała dla dzieci atrakcje w postaci klaunów z okazji Dnia Dziecka....byli szczudlarze, występ klauna Patefona i wspólne zabawy, dzięki którym pojawiły się pozytywne emocje i dobra energia.

Urodzinowe atrakcje

Zazwyczaj mamy przyjemność organizować imprezy dla większej grupy dzieci, tym razem było inaczej, bardziej kameralnie....przygotowaliśmy atrakcje podczas urodzin 7 letniej Karolinki.

Tych wysokich panów raczej nie trzeba przedstawiać.. .wystarczy na nich spojrzeć. Samo przywitanie się ze szczudlarzem jest wielkim przeżyciem dla dziecka, a wręczenie balonika czy cukierka, zabawa w mini koszykówkę lub skoki na wielkiej skakance to chwile, które na pewno zapadną na długo w pamięci.

Ślubna atrakcja

Ślub to wyjątkowy moment w życiu każdego człowieka....chcielibyśmy przeżyć go nietypowo, magicznie, bajkowo. Każda chwila jest istotna, ale jedną z bardziej radosnych i długo oczekiwanych jest wyjście z kościoła....dlatego też, oprócz sypania ryżem, pieniędzmi, płatkami róż, Para Młodych zażyczyła sobie dwóch szczudlarzy - dwa anioły - w pelerynach puszczających duże bańki mydlane....cóż to był za piękny widok:)

Galerie zdjęć:

 • Zajmij miejsce w perwszym rzędzie pasji i rytmu

  Grupa „The Prisoners” to esencja wieloletnich doświadczeń czterech facetów, żyjących w rytmie swoich marzeń. Ich siła wyobraźni, determinacja i praca...

  Malowanie buziek

  Malowanie twarzy to od pewnego czasu jedna z największych atrakcji dla dzieci...i to w różnym wieku. Każde z nich chciałoby mieć na buźce...

  Bal karnawałowy w przedszkolu

  W styczniu odbył się bal karnawałowy w przedszkolu "Cypisek"...było to dla nas dosyć nietypowe przeżycie, ponieważ uczęszczają do niego nasze dzieci.

  Choinka dla dzieci

  23.01.2011 mieliśmy przyjemność zorganizować mikołajki w firmie Euler Hermes. Olbrzymim powodzeniem cieszył się kącik animacyjny dla najmłodszych...
 • Dzień sportu dla Ery

  11 września na terenie AWF-u odbyła się impreza dla pracowników firmy Era. Sama nazwa pikniku "Dzień sportu" wskazywała na rodzaj atrakcji jakie czekały...

  Kącik animacyjny dla najmłodszych

  Kącik animacyjny to miejsce gdzie dzieci mogą bezpiecznie bawić się do woli, a rodzice mają chwilę odpoczynku zostawiając je pod fachową opieką animatorów.

  Gry i zabawy sportowe dla dzieci

  Gry i zabawy sportowe to lubiana przez wszystkie dzieci zabawa sportem...uczmy je od małego co jest ważne w życiu!!!

  Sesja zdjęciowa

  Czterech facetów zamkniętych w „celi rytmu” przedstawia unikatową kompilację rytmu, tańca, humoru i niebywałej energii.

S5 Box