Przykłady atrakcji

Jeśli chcą Państwo, aby impreza była udana to oczywiście nie może zabraknąć dużej ilości śmiechu...a jeśli śmiech to na pewno wyścigi na wesoło.

Duety - sztafeta dwuosobowa polegająca na pokonaniu wyznaczonej trasy ze związanymi nogami...integracja gwarantowana.

Krzesełka - wyścig polegający na przenoszeniu na “krzesełku” koleżanek z drużyny. Ta konkurencja najbardziej podoba się kobietom...,ale mężczyźni też nie narzekają.

Jajko na łyżeczce - to wyścig dla ostrożnych, polegający na pokonaniu slalomu z jajkiem na łyżce...stara konkurencja, ale bardzo lubiana.

Balon w uwięzi - zadaniem dwóch osób jest pokonanie wyznaczonej trasy z balonem trzymanym między nimi...oczywiście balon nie może pęknąć.

Wyścig na szczudłach - należy przejść krótki odcinek trasy na dosyć wysokich szczudłach...wydaje się proste, ale tylko dla oglądających.

Wyścig na mega nartach - cała drużyna stojąc na specjalnych “nartach” musi pokonać trasę w jak najkrótszym czasie...konieczna współpraca w grupie.

Skrzynki - stojąc na skrzynkach drużyna pokonuje trasę podając do siebie skrzynki...koordynacja i szybkość wskazana.

Wyścigi w workach... znane, lubiane i nie takie proste jakby się wydawało.   

Przeciąganie liny - to idealna konkurencja dla lubiących wykazać się siłą i sprytem.

Wyścig z przeszkodami - cała drużyna połączona stopami ma za zadanie pokonać wyznaczoną trasę...raz pod przeszkodą, raz nad przeszkodą.

Galerie zdjęć:

 • Zajmij miejsce w perwszym rzędzie pasji i rytmu

  Grupa „The Prisoners” to esencja wieloletnich doświadczeń czterech facetów, żyjących w rytmie swoich marzeń. Ich siła wyobraźni, determinacja i praca...

  Malowanie buziek

  Malowanie twarzy to od pewnego czasu jedna z największych atrakcji dla dzieci...i to w różnym wieku. Każde z nich chciałoby mieć na buźce...

  Bal karnawałowy w przedszkolu

  W styczniu odbył się bal karnawałowy w przedszkolu "Cypisek"...było to dla nas dosyć nietypowe przeżycie, ponieważ uczęszczają do niego nasze dzieci.

  Choinka dla dzieci

  23.01.2011 mieliśmy przyjemność zorganizować mikołajki w firmie Euler Hermes. Olbrzymim powodzeniem cieszył się kącik animacyjny dla najmłodszych...
 • Dzień sportu dla Ery

  11 września na terenie AWF-u odbyła się impreza dla pracowników firmy Era. Sama nazwa pikniku "Dzień sportu" wskazywała na rodzaj atrakcji jakie czekały...

  Kącik animacyjny dla najmłodszych

  Kącik animacyjny to miejsce gdzie dzieci mogą bezpiecznie bawić się do woli, a rodzice mają chwilę odpoczynku zostawiając je pod fachową opieką animatorów.

  Gry i zabawy sportowe dla dzieci

  Gry i zabawy sportowe to lubiana przez wszystkie dzieci zabawa sportem...uczmy je od małego co jest ważne w życiu!!!

  Sesja zdjęciowa

  Czterech facetów zamkniętych w „celi rytmu” przedstawia unikatową kompilację rytmu, tańca, humoru i niebywałej energii.

S5 Box