Czym dysponujemy

Czym dysponujemy

Urządzenia pirotechniki scenicznej to grupa maszyn, dzięki którym w bezpieczny sposób i co istotne, powtarzalny możemy realizować rozmaite efekty.

Ich niewątpliwą zaletą jest to, że przed ich scenicznym wykorzystaniem, możemy sprawdzić efekt i idealnie dopasować go do panujących warunków. Ponadto sam ich montaż jest niezwykle prosty ponieważ najczęściej ogranicza się do podłączenia danej maszyny do prądu 220V. Poniżej zamieszczamy film, na którym można obejrzeć te urządzenia w akcji:

 

Wyrzutnie serpentyn

Naszą najnowszą inwestycją był zakup wyrzutni stadionowych Stadium Shot II. Bez wątpienia to doskonała inwestycja znakomicie rozszerzająca naszą ofertę efektów scenicznych. Po raz pierwszy mieliśmy okazję wykorzystać je podczas koncertów noworocznych w operze Nova w Bydgoszczy.

Wyrzutnia konfetti CO2 duża

Wyrzutnia konfetti CO2 to najczęściej stosowane profesjonalne urządzenie do realizacji efektu konfetti. Butla ze sprężonym CO2 pozwala wydmuchiwać efekty nawet na 20 m dzięki czemu możemy rozsypać np. srebrne czy złote listki na dużej przestrzeni.

Wyrzutrnia konfetti sceniczna

Wyrzutnia konfetti stacjonarna to urządzenie wystrzeliwujące konfetti sprężonym powietrzem. Zakres ciśnienia w urządzeniu to od 3 atmosfer do nawet 12 atmosfer. Pod wpływem impulsu prądu 220V zawór zostaje otwarty i efekt wystrzelony. Schludny wygląd urządzenia pozwala umieścić je niezauważenie na rogach sceny.

Wytwornica dymu CO2 duża

Wytwornica dymu CO2 duża to najczęściej stosowany efekt tam gdzie nie można zrealizować żadnych efektów ogniowych a pragniemy uatrakcyjnić występ sceniczny lub koncert. Efekt ten to nic innego jak gaśnica CO2 uzbrojona w specjalną dyszę kierującą efekt w żądaną stronę. Sterowanie dymem jest za pomocą prądu 220V. 

Wytwornica dymu CO2

Wytwornica dymu CO2 standard to bardzo mobilne urządzenie wytwarzające efekt szybko znikającej chmury dymu. To nic innego jak gaśnica uzbrojona w specjalny zawór sterowany elektrycznie dzięki czemu idealnie synchronizujemy efekt np. z muzyką.

Projektor ognia - duży potrójny

Projektor ognia - duży potrójny to niezwykle widowiskowe i efektowne urządzenie wytwarzające płomienie. Jedna wytwornica może dać nawet do 30 1 sek. efektów. Urządzenie jest sterowane na prąd 220V. Możliwość różnych kolorów płomieni: zielony, niebieski, żółty, czerwony

Projektor ognia duży

Projektor ognia duży to niewątpliwie bardzo efektowne urządzenie, które wytwarza płomienie wznoszące się nawet na 4 m. Efekt ognia uzyskiwany jest przez rozpylony płyn ze specjalnych wkładów aerozolowych. Urządzenie jest sterowane na prąd 220v. Możliwość różnych kolorów płomieni: zielony, niebieski, żółty, czerwony.

Projektor ognia standard

Projektor ognia standard to urządzenie wykorzystujące rozpylony aerozol w specjalnych wymiennych pojemnikach. Efekt ognia możliwy jest w różnych koloroach: żółtym, niebieskim, zielonym oraz czerwony. Sterowanie wytwornicą ognia jest za pomocą prądu 220V.

Projektor ognia mały

Projektor ognia mały swoją nazwę zawdzięcza swoim niewielkim rozmiarom a nie efektowi, jaki wytwarza. Dzięki bardzo zwartej konstrokcji można z powodzeniem ustawić go w każdym miejscu tak aby nie rzucał się w oczy. Wytwornica płomieni wykorzystuje rozpylony płyn w specjalnych wymiennych pojemnikach. Urządzenie jest sterowane za pomocą prądu 220V. Jest możliwość uzyskania kolorowych płomieni: zielony, czerwony, niebieski, żółty.

Wytwornica ognia gazowa

Wytwornica ognia gazowa to urządzenie, w którym możemy dowolnie sterować wysokością płomienia poprzez wielkość strumienia gazu. Urządzenie znakomicie się sprawdza w miejscach gdzie mamy dużo miejsca do zagospodarowania i potrzebujemy dużych efektów scenicznych w tym także ognia. Urządzenie sterowane jest za pomocą prądu 220V.

Galerie zdjęć:

 • Zajmij miejsce w perwszym rzędzie pasji i rytmu

  Grupa „The Prisoners” to esencja wieloletnich doświadczeń czterech facetów, żyjących w rytmie swoich marzeń. Ich siła wyobraźni, determinacja i praca...

  Malowanie buziek

  Malowanie twarzy to od pewnego czasu jedna z największych atrakcji dla dzieci...i to w różnym wieku. Każde z nich chciałoby mieć na buźce...

  Bal karnawałowy w przedszkolu

  W styczniu odbył się bal karnawałowy w przedszkolu "Cypisek"...było to dla nas dosyć nietypowe przeżycie, ponieważ uczęszczają do niego nasze dzieci.

  Choinka dla dzieci

  23.01.2011 mieliśmy przyjemność zorganizować mikołajki w firmie Euler Hermes. Olbrzymim powodzeniem cieszył się kącik animacyjny dla najmłodszych...
 • Dzień sportu dla Ery

  11 września na terenie AWF-u odbyła się impreza dla pracowników firmy Era. Sama nazwa pikniku "Dzień sportu" wskazywała na rodzaj atrakcji jakie czekały...

  Kącik animacyjny dla najmłodszych

  Kącik animacyjny to miejsce gdzie dzieci mogą bezpiecznie bawić się do woli, a rodzice mają chwilę odpoczynku zostawiając je pod fachową opieką animatorów.

  Gry i zabawy sportowe dla dzieci

  Gry i zabawy sportowe to lubiana przez wszystkie dzieci zabawa sportem...uczmy je od małego co jest ważne w życiu!!!

  Sesja zdjęciowa

  Czterech facetów zamkniętych w „celi rytmu” przedstawia unikatową kompilację rytmu, tańca, humoru i niebywałej energii.

S5 Box