Realizacje

     25.06.2017 odbyła się premiera widowiska "Faust" realizowanego przez Operę Wrocławską na Hali Stulecia we Wrocławiu.

     Kurtyna znikająca w płomieniach to niezwykle efektowny sposób na odsłonięcie dowolnej przestrzeni. Wielkość efektu może być dostosowana wielkością zawieszonego materiału, który przy pomocy elektromagnesów jest spuszczany w dół.

        Podczas prezentacji produktów pirotechnicznych firmy Piromax odbył się niezwykły pokaz. TapDJ tym razem tworzył muzykę korzystając ze swoich nowoczesnych instrumentów muzycznych oraz efektów pirotechnicznych, które w trakcie tworzenia muzyki były jej częścią.

      Piękny i efektowny bez wątpienia tak można opisać nowy model Alfa Romeo 4C. Taka też była jego odsłona w hotelu Hilton w Łodzi.

      Nasz pirotechnik Tomasz Pałasz został zaproszony jako ekspert do akcji Bezpieczne Strzelanie realizowanej przez firmę Piromax. Głównym jej celem jest przekazanie najistotniejszych informacji dotyczących prawidłowego odpalania fajerwerków.

Podczas konferencji dużej korporacji telekomunikacyjnej realizowaliśmy pirotechnikę sceniczną, która akcentowała finałowy moment odczytania hasła stworzonego przez wszystkich uczestników.

Projekt Czerwona Flaga

17.06.2005 o godz 19:17 niezwykłe spektakularne widowisko zagościło przed Galerią Zachęta w Warszawie. Jeden z najbardziej znanych performerów pirotechnicznych miał zaszczyt przedstawiać swój nietypowy projekt. 

Nasza pirotechnika na polach Grunwaldu

17.07. 2010 mieliśmy przyjemność realizować efekty na niewątpliwie największej imprezie masowej tego lata. Nasze efekty pirotechniczne wzbogacały inscenizację największej bitwy średniowiecznej europy.

Efekty pirotechniczne w Teatrze Wielkim w Warszawie

Niewątpliwie wielką chlubą jest możliwość realizacji efektów pirotechnicznych w jednym z największych teatrów świata, Teatrze Wielkim Opery Narodowej w Warszawie.

Pirotechnika koncertowa

Kilka dni temu uczestniczyliśmy w realizacji programu o tematyce motoryzacyjnej. Nasze efekty znacząco uatrakcyjniały nagrywane kadry sprawiając, że ujęcia stawały się dynamiczne u dożo barwniejsze.

Pokaz fajerwerków k/Czaplinka

25 sierpnia 2007 roku, niedaleko Czaplinka, w malowniczo położonym pałacu zorganizowaliśmy pokaz fajerwerków, który uświetnił uroczystość weselną. Pogoda dopisała, dzięki czemu w pełni można było cieszyć się zorganizowanym w olbrzymim ogrodzie nietypowym pokazem. Kolumny srebrnych iskier rozpoczęły zaplanowaną atrakcję.

Sztuczne ognie na Zalewie Zegrzyńskim

10 maja 2009 roku w Białobrzegach nad Zalewem Zegrzyńskim weselił się mój przyjaciel Rafał z powodu poślubienia Kamili. Jako pasjonat pirotechniki nie mogłem przepuścić takiej okazji i z wielką przyjemnością zorganizowałem dla nich pokaz sztucznych ogni. Tym bardziej był to wyjątkowy dzień, ponieważ pierwszy raz mieliśmy możliwość strzelania z barki zacumowanej ok 250 m od brzegu.

Pirotechnika sceniczna w Teatrze Roma

Od kilku lat nasza agencja ma przyjemność współpracować z najsłynniejszym teatrem musicalowym w Polsce Teatrem Roma w Warszawie, gdzie realizujemy efekty specjalne pirotechniki scenicznej.

Wybuch ognia - fugas

10.04.2010 na lotnisku w Modlinie realizowaliśmy efekty sceniczne podczas pilotażowego odcinka programu motoryzacyjnego. Podczas tego nagrania przeprowadziliśmy próbę efektu obłoku ognia. Filmowaliśmy wszystkie etapy tworzenia efekty od mieszania składników prochu po końcowy wybuch. Zapraszam do obejrzenia filmu:

Fajerwerki na finał spektaklu muzycznego BoyBand

Dzięki współpracy naszej agencji z teatrem Komedia w Warszawie mogliśmy uczestniczyć w premierze spektaklu "BoyBand". Koncepcją reżysera było wzbogacenie finału o dynamiczne efekty pirotechniczne. Poniżej realizacja naszego pomysłu:

Nietypowy pokaz pirotechniki w dzień Mory 2011

04.06.2011 zrealizowaliśmy dość nietypowy pokaz pirotechniki w dzień. Miejsce wydarzenia to instytut energetyki w Morach.

Pirotechnika w Operze NOVA

30.12.2009 w Bydgoszczy na scenie Opery NOVA mieliśmy przyjemność realizować finałowe efekty pirotechniczne w spektaklu sylwestrowym. Po dwóch dniach prób, z których materiały zamieszczamy poniżej wraz z reżyserem spektaklu Sebastianem Gonciarzem zaprojektowaliśmy choreografię naszych efektów.

Pirotechnika na konferencji AVON

07.01.2010 podczas konferencji prasowej AVON w hotelu Mazurkas w Ożarowie mieliśmy przyjemność zrealizowania efektu pirotechniki scenicznej.

Pochodnia teatralna

Niedawno poproszono nas o przygotowanie rekwizytu teatralnego do jednego z przedstawień w teatrze "Na Woli". Miała to być pochodnia o określonym wyglądzie i co najważniejsze odpalać się elektrycznie poprzez magiczny wybuch.

Teatr Roma - efekty specjalne w spektaklach

Nasza agencja po raz kolejny wygrała przetarg na realizację efektów pirotechnicznych w spektaklach teatru Roma w Warszawie. Tym razem są to "Les Miserables" , "Aladyn" i "Najlepsze z Romy". Ponownie możemy wykorzystując nasze doświadczenie i kreatywność podnosić walory atrakcyjności tych widowisk. Poniżej fragmenty spektakli z naszą pirotechniką sceniczną:

100 spektakl Deszczowej piosenki

20 stycznia 2013 roku w teatrze muzycznym Roma w Warszawie zagrano 100 spektakl repertuarowego przedstawienia " Deszczowa piosenka".

Opera Nova 2012 spektakl Sylwestrowo-Noworoczny

Ponownie i w tym roku nasza Agencja realizowała efekty pirotechniki scenicznej w spektaklu sylwestrowo-noworocznym w Operze Nova w Bydgoszczy.

Próba pirotechniki w spektaklu Magiczny sklep z zabawkami

Nasza agencja realizuje efekty specjalne w przedstawieniu dla dzieci "Magiczny sklep z zabawkami". W tym przypadku nasza pirotechnika jest nieodzowną częścią iluzji.

Pirotechnika w teatrze Studio

Podczas realizacji spektaklu "Zrób sobie raj" w warszawskim teatrze Studio poproszono nas o przygotowanie efektu pirotechnicznego przypominającego magiczny błysk.

Galerie zdjęć:

 • Zajmij miejsce w perwszym rzędzie pasji i rytmu

  Grupa „The Prisoners” to esencja wieloletnich doświadczeń czterech facetów, żyjących w rytmie swoich marzeń. Ich siła wyobraźni, determinacja i praca...

  Malowanie buziek

  Malowanie twarzy to od pewnego czasu jedna z największych atrakcji dla dzieci...i to w różnym wieku. Każde z nich chciałoby mieć na buźce...

  Bal karnawałowy w przedszkolu

  W styczniu odbył się bal karnawałowy w przedszkolu "Cypisek"...było to dla nas dosyć nietypowe przeżycie, ponieważ uczęszczają do niego nasze dzieci.

  Choinka dla dzieci

  23.01.2011 mieliśmy przyjemność zorganizować mikołajki w firmie Euler Hermes. Olbrzymim powodzeniem cieszył się kącik animacyjny dla najmłodszych...
 • Dzień sportu dla Ery

  11 września na terenie AWF-u odbyła się impreza dla pracowników firmy Era. Sama nazwa pikniku "Dzień sportu" wskazywała na rodzaj atrakcji jakie czekały...

  Kącik animacyjny dla najmłodszych

  Kącik animacyjny to miejsce gdzie dzieci mogą bezpiecznie bawić się do woli, a rodzice mają chwilę odpoczynku zostawiając je pod fachową opieką animatorów.

  Gry i zabawy sportowe dla dzieci

  Gry i zabawy sportowe to lubiana przez wszystkie dzieci zabawa sportem...uczmy je od małego co jest ważne w życiu!!!

  Sesja zdjęciowa

  Czterech facetów zamkniętych w „celi rytmu” przedstawia unikatową kompilację rytmu, tańca, humoru i niebywałej energii.

S5 Box