Rodzaje efektów

Wytwornice płomieni - ostatnio dość popularne urządzenia działające na 220V wytwarzające różnego rodzaju efekty płomieni. Jest kilka rodzajów takich maszyn ze względu na wykorzystywany środek do tworzenia płomieni:

 1. Gazowe - urządzenie wykorzystuje LPG pobierany z przyłączonej do niej butli. Samo urządzenie zaopatrzone jest w specjalny elektro zawór uwalniający gaz oraz specjalny iskrownik zapalający go.
 2. Efekty na ropę - to dość drogie maszyny ale i efekty przez nie wytwarzane są naprawdę widowiskowe. Płomienie mogą sięgać nawet 8 m dlatego wykorzystuje się je głównie na zewnątrz.
 3. Efekty na specjalne aerozole - to dość prosta konstrukcja urządzenia, które uzbrojone w specjalny aerozol również uwalnia jego zawartość dzięki elektro-zaworowi. Przy wylocie jest specjalny iskrownik, który go zapala. Aerozole mogą wytwarzać różnego koloru płomienie a i same maszyny są też takie, które mogą być uzbrojone w kilka kolorów. Daje to dość duże możliwości realizowania pokazu ogni odealnie je synchronizując z muzyką.


Poniżej zamieszczamy kilka zdjęć pokazujących i maszyny i efekty z nich uzyskiwane:

Galerie zdjęć:

 • Zajmij miejsce w perwszym rzędzie pasji i rytmu

  Grupa „The Prisoners” to esencja wieloletnich doświadczeń czterech facetów, żyjących w rytmie swoich marzeń. Ich siła wyobraźni, determinacja i praca...

  Malowanie buziek

  Malowanie twarzy to od pewnego czasu jedna z największych atrakcji dla dzieci...i to w różnym wieku. Każde z nich chciałoby mieć na buźce...

  Bal karnawałowy w przedszkolu

  W styczniu odbył się bal karnawałowy w przedszkolu "Cypisek"...było to dla nas dosyć nietypowe przeżycie, ponieważ uczęszczają do niego nasze dzieci.

  Choinka dla dzieci

  23.01.2011 mieliśmy przyjemność zorganizować mikołajki w firmie Euler Hermes. Olbrzymim powodzeniem cieszył się kącik animacyjny dla najmłodszych...
 • Dzień sportu dla Ery

  11 września na terenie AWF-u odbyła się impreza dla pracowników firmy Era. Sama nazwa pikniku "Dzień sportu" wskazywała na rodzaj atrakcji jakie czekały...

  Kącik animacyjny dla najmłodszych

  Kącik animacyjny to miejsce gdzie dzieci mogą bezpiecznie bawić się do woli, a rodzice mają chwilę odpoczynku zostawiając je pod fachową opieką animatorów.

  Gry i zabawy sportowe dla dzieci

  Gry i zabawy sportowe to lubiana przez wszystkie dzieci zabawa sportem...uczmy je od małego co jest ważne w życiu!!!

  Sesja zdjęciowa

  Czterech facetów zamkniętych w „celi rytmu” przedstawia unikatową kompilację rytmu, tańca, humoru i niebywałej energii.

S5 Box