Oferta

Propozycja szkolnej zabawy z nietypowymi atrakcjami: • Pokaz Szalonego Naukowca z użyciem CO2 i Helu (20 min)
 • Muzyczno-taneczna podróż pociągiem po różnych krajach (30 min)
 • Pokaz Szalonego Naukowca z użyciem ognia i ciekłego Azotu (20 min)
 • Zabawa z konkursami tanecznymi (30 min)
 • Występ Tap DJ półfinalisty programu "Mam Talent" (15 min)
 • Dyskoteka ( 30 min )


Jaka inna atrakcja podczas szkolnej zabawy byłaby lepsza jeśli nie występ Szalonego Naukowca, którego postać kojarzona jest z programu "Mam Talent"? Tomasz Pałasz jest artystą nietuzinkowym i wynalazcą zafascynowanym nauką. W programie prezentował swój wynalazek "grające buty" jako Tap DJ, a był to efekt jego 17-letniej pracy nad udoskonaleniem stepu.

To jednak nie jedyna jego pasja. Na co dzień pracuje jako pirotechnik w najsłynniejszych polskich teatrach Roma oraz Teatrze Wielkim, a w swoim programie Szalonego Naukowca wykorzystuje doświadczenia sceniczne oraz olbrzymią wiedzę fizyczno-chemiczne tworząc niebywałe widowisko. Jego sceniczny przekaz doskonale trafia do młodzieży, ponieważ wie w jaki sposób nawiązać z nimi kontakt...to za sprawą jego wykształcenia. Jest nauczycielem po Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie i zdaje sobie sprawę, że równie ważna jak edukacja jest aktywność fizyczna.Dlatego program ten ujęty jest w formie zabawy tanecznej prowadzonej przez znanego prezentera polskich dyskotek (mentora muzycznego Marka Sierockiego) Andrzeja Pałasza. Jego najmocniejszą stroną jest wspaniały kontakt z młodzieżą, a to dlatego, że również kończył Akademię Wychowania Fizycznego i pracuje w zawodzie nauczyciela od 35 lat.

Tak skomponowana zabawa dostarcza wiele radości jednocześnie ucząc w przyjemny, często zaskakujący i emocjonujący sposób. Całość szkolnej imprezy kończy występ Tap DJ'a na skonstruowanych przez siebie padach (eliminacyjny pokaz z programu Mam Talent).

P.S. Istnieje oczywiście możliwość innej konfiguracji powyższych atrakcji oraz czasu ich trwania. Zapraszamy również do przejrzenia innych, równie atrakcyjnych ciekawostek dla dzieci i młodzieży jak np. kącik animacyjny z placem zabaw, malowanie buziek, gry i zabawy sportowe, występy pozostałych artystów: Pana Kleksa, Magika, Klauna Patefona.

Galerie zdjęć:

 • Zajmij miejsce w perwszym rzędzie pasji i rytmu

  Grupa „The Prisoners” to esencja wieloletnich doświadczeń czterech facetów, żyjących w rytmie swoich marzeń. Ich siła wyobraźni, determinacja i praca...

  Malowanie buziek

  Malowanie twarzy to od pewnego czasu jedna z największych atrakcji dla dzieci...i to w różnym wieku. Każde z nich chciałoby mieć na buźce...

  Bal karnawałowy w przedszkolu

  W styczniu odbył się bal karnawałowy w przedszkolu "Cypisek"...było to dla nas dosyć nietypowe przeżycie, ponieważ uczęszczają do niego nasze dzieci.

  Choinka dla dzieci

  23.01.2011 mieliśmy przyjemność zorganizować mikołajki w firmie Euler Hermes. Olbrzymim powodzeniem cieszył się kącik animacyjny dla najmłodszych...
 • Dzień sportu dla Ery

  11 września na terenie AWF-u odbyła się impreza dla pracowników firmy Era. Sama nazwa pikniku "Dzień sportu" wskazywała na rodzaj atrakcji jakie czekały...

  Kącik animacyjny dla najmłodszych

  Kącik animacyjny to miejsce gdzie dzieci mogą bezpiecznie bawić się do woli, a rodzice mają chwilę odpoczynku zostawiając je pod fachową opieką animatorów.

  Gry i zabawy sportowe dla dzieci

  Gry i zabawy sportowe to lubiana przez wszystkie dzieci zabawa sportem...uczmy je od małego co jest ważne w życiu!!!

  Sesja zdjęciowa

  Czterech facetów zamkniętych w „celi rytmu” przedstawia unikatową kompilację rytmu, tańca, humoru i niebywałej energii.

S5 Box