Oferta
Step według Tomka

Stepowanie to niewątpliwie niszowa sztuka w naszym kraju, jest to jednak taniec, poprzez który możemy tworzyć wyjątkową muzykę.


Step to nie tylko gatunek w stylu retro, ale także nowoczesna forma tańca, który wyróżnia się pośród innych tym... że go słychać. To Fred Astair kiedyś powiedział: Step to taki taniec, który słychać, a ja ośmielam się dodać: że jest częścią muzyki.

Występ może być także wspaniałą interakcją publiczności z tancerzem wygrywającym rytmy butami i nie tylko!!! Wykorzystuje on nowoczesną technologię i własnej konstrukcji pady muzyczne sprawiając, że na oczach widzów powstaje interesująco brzmiący utwór, którego wszelkie dźwięki uruchamiane są stopami.


Tak jak w muzyce, tak i w stepowaniu powstaje wiele nowych technik, a style wciąż się zmieniają. Tap-industrial to zupełnie nowe brzmienia wykorzystujące różne techniki stepu oraz oryginalne dźwięki nowoczesnego sprzętu elektronicznego.

Wykorzystując specjalne pady połączone z samplerem możemy wzbudzić dowolny dźwięk uderzając w nie butem np. brzmienie perkusji, gitary, dziwne albo śmieszne odgłosy...możliwości są nieograniczone.  Do całości podłączany jest także looper...to urządzenie, które pozwala zapętlać frazy muzyczne sprawiając, że jeden muzyk może zagrać dźwięki wszystkich instrumentów.


W naszym przypadku Tap DJ kolejno dogrywa brzmienia perkusji, a już po chwili słyszymy nowoczesny, wpadający w ucho beat perkusyjny. Następnie pojawiają się przeróżne dźwięki dowolnie miksowane, tworząc nowoczesną wariację muzyczną. Przez cały czas trwania pokazu nasz muzyk tańczy czyniąc występ naprawdę atrakcyjnym i widowiskowym, pomimo jednoosobowego składu. Poniżej przedstawiam film pokazujący fragmenty występów w nowoczesnej konwencji tap-industrial.

Galerie zdjęć:

 • Zajmij miejsce w perwszym rzędzie pasji i rytmu

  Grupa „The Prisoners” to esencja wieloletnich doświadczeń czterech facetów, żyjących w rytmie swoich marzeń. Ich siła wyobraźni, determinacja i praca...

  Malowanie buziek

  Malowanie twarzy to od pewnego czasu jedna z największych atrakcji dla dzieci...i to w różnym wieku. Każde z nich chciałoby mieć na buźce...

  Bal karnawałowy w przedszkolu

  W styczniu odbył się bal karnawałowy w przedszkolu "Cypisek"...było to dla nas dosyć nietypowe przeżycie, ponieważ uczęszczają do niego nasze dzieci.

  Choinka dla dzieci

  23.01.2011 mieliśmy przyjemność zorganizować mikołajki w firmie Euler Hermes. Olbrzymim powodzeniem cieszył się kącik animacyjny dla najmłodszych...
 • Dzień sportu dla Ery

  11 września na terenie AWF-u odbyła się impreza dla pracowników firmy Era. Sama nazwa pikniku "Dzień sportu" wskazywała na rodzaj atrakcji jakie czekały...

  Kącik animacyjny dla najmłodszych

  Kącik animacyjny to miejsce gdzie dzieci mogą bezpiecznie bawić się do woli, a rodzice mają chwilę odpoczynku zostawiając je pod fachową opieką animatorów.

  Gry i zabawy sportowe dla dzieci

  Gry i zabawy sportowe to lubiana przez wszystkie dzieci zabawa sportem...uczmy je od małego co jest ważne w życiu!!!

  Sesja zdjęciowa

  Czterech facetów zamkniętych w „celi rytmu” przedstawia unikatową kompilację rytmu, tańca, humoru i niebywałej energii.

S5 Box