Oferta

Czterech facetów zamkniętych w „celi rytmu” przedstawia unikatową kompilację rytmu, tańca, humoru i niebywałej energii. Wszystko to przy energicznym akompaniamencie żywej muzyki...gitara elektryczna i basowa.


Grupę tworzą: Jarosław Derybowski, Mariusz Bocianowskii, Tomasz Pałasz i Michał Zawadka, artyści teatralni i estradowi. Na co dzień cztery różne osobowości i talenty, połączone jedną pasją i marzeniem.

Spektakl przeprowadza widza przez więzienie rytmu - emocjonalne wnętrza bohaterów, dzieląc historię na dwie części. W części więziennej jesteśmy świadkami między innymi żywiołowych scen z życia w celi, buntu na stołówce stłumionego więziennym blues’em, czy zaskakującego numeru - wyzwolenie. Poszczególne sceny utrzymane w dużym tempie w rytmie i z  humorem.  Więźniowie co chwilę odsłaniają nowe umiejętności..

Druga część to poczucie wolności. Tu widz doświadcza magii, innowatorskich rozwiązań elektronicznych, jak i niebywałych umiejętności humoru i zabawy, integralnie związanych z autorską muzyką graną na żywo, jak i mieszanką hitów światowej muzyki rozrywkowej. Narastające emocje generowane przez tempo akcji podbite są przyjaznymi, pełnymi zabawy i śmiechu animacjami z publicznością. Brawurowy finał wykonywany na wielkich beczkach przy akompaniamencie perkusji granej nogami przez Tap Dj-a pozostawia widza na głębokim wdechu. Po chwili klaruje się myśl:

„The Prisoners - więźniowie rytmu”...chcę zobaczyć to jeszcze raz.

Nasze numery:

1. Kraty
2. Deptak
3. Stołówka
4. Więzienny blues
5. Wyzwolenie
6. Hit the road Jack7. Stand by me
8. Magic light
9. Animacja z publicznością10. TapDJ
11. Beczki


Galerie zdjęć:

 • Zajmij miejsce w perwszym rzędzie pasji i rytmu

  Grupa „The Prisoners” to esencja wieloletnich doświadczeń czterech facetów, żyjących w rytmie swoich marzeń. Ich siła wyobraźni, determinacja i praca...

  Malowanie buziek

  Malowanie twarzy to od pewnego czasu jedna z największych atrakcji dla dzieci...i to w różnym wieku. Każde z nich chciałoby mieć na buźce...

  Bal karnawałowy w przedszkolu

  W styczniu odbył się bal karnawałowy w przedszkolu "Cypisek"...było to dla nas dosyć nietypowe przeżycie, ponieważ uczęszczają do niego nasze dzieci.

  Choinka dla dzieci

  23.01.2011 mieliśmy przyjemność zorganizować mikołajki w firmie Euler Hermes. Olbrzymim powodzeniem cieszył się kącik animacyjny dla najmłodszych...
 • Dzień sportu dla Ery

  11 września na terenie AWF-u odbyła się impreza dla pracowników firmy Era. Sama nazwa pikniku "Dzień sportu" wskazywała na rodzaj atrakcji jakie czekały...

  Kącik animacyjny dla najmłodszych

  Kącik animacyjny to miejsce gdzie dzieci mogą bezpiecznie bawić się do woli, a rodzice mają chwilę odpoczynku zostawiając je pod fachową opieką animatorów.

  Gry i zabawy sportowe dla dzieci

  Gry i zabawy sportowe to lubiana przez wszystkie dzieci zabawa sportem...uczmy je od małego co jest ważne w życiu!!!

  Sesja zdjęciowa

  Czterech facetów zamkniętych w „celi rytmu” przedstawia unikatową kompilację rytmu, tańca, humoru i niebywałej energii.

S5 Box