Realizacje

Dwóch  doświadczonych artystów Tomasz Pałasz i Jarosław Derybowski postanowiło połączyć swoje siły i pasję, aby stworzyć przedstawienie zawierające iluzję, taniec, piosenkę oraz nigdzie dotąd nie prezentowany elektroniczny step.


Wykorzystując wszelkie techniki sztuki estradowej wprowadzają widza w świat fantazji i marzeń sprawiając, że na chwilę zapominamy o codziennym życiu. Każdy "numer" tego niezmiernie ciekawego i różnorodnego spektaklu obfituje w zapierające dech efekty specjalne.
Na show składa się 8 podstawowych wyjść przeplatanych, w zależności od potrzeb scenicznych, tanecznymi numerami zawodowych tancerek.

 1. Opening: Powitanie w stylu popularnych duetów lat 50-tych. Piosenka “Have you Met Miss Jones”.
 2. Mistyczna energia: Szalenie dynamiczny numer taneczny z wykorzystaniem małej, zagadkowej iluzji.
 3. Magia: Piosenka z musicalu Akademia Pana Kleksa „Świat bez magii” z wykorzystaniem ciekawych trików iluzjonistycznych.
 4. Grające buty: Szalenie widowiskowy numer wykorzystujący nowoczesną elektronikę, sprawiając, że buty do stepu grają żywymi dźwiękami np. perkusji.
 5. Tomek szczęściarz: Piosenka znana pod tytułem „Miki Majcher” z własnym tekstem i aranżacją muzyczną.
 6. Iluzja karciana: To część podczas której prezentowane są ciekawe i zaskakujące triki karciane i nie tylko…
 7. Voodoman to najbardziej spektakularna część widowiska. Specjalnie skomponowana muzyka grana po części na żywo wprowadza widzów w wyjątkowy pełen niepokoju nastrój. Efekty pirotechniczne znacząco przyspieszają bicie serca, podnosząc jednocześnie temperaturę otoczenia!!! Sam trik jest niezmiernie zaskakujący i trzymający do samego końca w ogromnym napięciu!!!
 8. Zakończenie:  Finałowy numer to znany przebój „ Abrakadabra” z własnym tekstem oraz aranżacją muzyczną. Naturalnie żaden finał nie może odbyć się bez schodów. Tak i w tym przypadku na koniec możemy podziwiać znakomity pokaz stepu na świecących schodach.


 

Galerie zdjęć:

 • Zajmij miejsce w perwszym rzędzie pasji i rytmu

  Grupa „The Prisoners” to esencja wieloletnich doświadczeń czterech facetów, żyjących w rytmie swoich marzeń. Ich siła wyobraźni, determinacja i praca...

  Malowanie buziek

  Malowanie twarzy to od pewnego czasu jedna z największych atrakcji dla dzieci...i to w różnym wieku. Każde z nich chciałoby mieć na buźce...

  Bal karnawałowy w przedszkolu

  W styczniu odbył się bal karnawałowy w przedszkolu "Cypisek"...było to dla nas dosyć nietypowe przeżycie, ponieważ uczęszczają do niego nasze dzieci.

  Choinka dla dzieci

  23.01.2011 mieliśmy przyjemność zorganizować mikołajki w firmie Euler Hermes. Olbrzymim powodzeniem cieszył się kącik animacyjny dla najmłodszych...
 • Dzień sportu dla Ery

  11 września na terenie AWF-u odbyła się impreza dla pracowników firmy Era. Sama nazwa pikniku "Dzień sportu" wskazywała na rodzaj atrakcji jakie czekały...

  Kącik animacyjny dla najmłodszych

  Kącik animacyjny to miejsce gdzie dzieci mogą bezpiecznie bawić się do woli, a rodzice mają chwilę odpoczynku zostawiając je pod fachową opieką animatorów.

  Gry i zabawy sportowe dla dzieci

  Gry i zabawy sportowe to lubiana przez wszystkie dzieci zabawa sportem...uczmy je od małego co jest ważne w życiu!!!

  Sesja zdjęciowa

  Czterech facetów zamkniętych w „celi rytmu” przedstawia unikatową kompilację rytmu, tańca, humoru i niebywałej energii.

S5 Box