Realizacje
The Prisoners - więźniowie rytmu w hotelu Polonia

29.01.2010 grupa The Prisoners - więźniowie rytmu wystąpiła jako atrakcja wieczoru na konferencji w hotelu Polonia w Warszawie. Podczas tego występu artyści prezentowali swoje dwa numery "Magiczne światło" oraz " TapDJ".

The Prisoners - więźniowie rytmu na konferencji Team'u Orlen Platinum

10.02.2011 w Centrum Olimpijskim w Warszawie odbyła się konferencja prasowa rajdowego team'u Orlen Platinum, którą uświetniła swoim występem grupa The Prisoners - więźniowie rytmu. Żywiołowy i energetyczny taniec znakomicie wkomponował się w konwencję wyścigów.

The Prisoners dla Toyota Motor Poland

W styczniu 2011 w hotelu Intercontinental miała miejsce konferencja firmy Toyota Motor Poland, na której wystąpiła grupa The Prisoners. Zapraszamy do obejrzenia relacji z tego występu:

Występ w więzieniu na Rakowieckiej

13.11.2010 więźniowie rytmu zagościli w więzieniu na Rakowieckiej w Warszawie. To niewątpliwie niecodzienne wydarzenie, w którym doszło do konfrontacji zniewolenia poprzez pasję z fizycznym ograniczeniem wolności. Efektem tego spotkania było wiele spontanicznych i pozytywnych reakcji ze strony osadzonych.

Premiera Nissan Flow

W marcu 2011 grupa The Prisoners miała przyjemność wystąpić podczas premiery pierwszego hybrydowego sportowego samochodu Nissan Flow.
Było gorąco!!!!

Piłkarskie show

22.03.2012 po raz pierwszy grupa The Prisoners - więźniowie rytmu zaprezentowała innowacyjny pokaz żonglerki z wykorzystaniem elektronicznych piłek perkusyjnych. To kompletnie nowa i szalenie widowiskowa atrakcja na scenę. Piłki mają zamontowane specjalne czujniki uderzeniowe, które przekształcają każde kopnięcie w dowolny dźwięk z samplera.

Piłkarze UV

Nasi tancerze wciąż pracują nad ciekawymi i nietypowymi rozwiązaniami. Tym razem przygotowali bardzo zabawny numer w świetle UV. Efekty ich pracy można obejrzeć poniżej.

Występ w TVP2 - wojskowe pady

Zespół The Prisoners - więźniowie rytmu mieli okazję urozmaicić Kabaretową  Noc Listopadową w programie 2 TVP. W numerze wykorzystano elektroniczne pady, w które wgrano odgłosy strzelającej broni oraz znany motyw muzyczny z piosenki "Jak rozpętałem II wojnę światową".

Występ w TVP2 - beczki

W programie Kabaretowa Noc Listopadowa zespół The Prisoners - więźniowie rytmu miał okazję zaprezentować także numer zagrany i zatańczony na metalowych beczkach.

Industrialna premiera Dodge'a

W dawnym klubie Lokomotywa w Warszawie, w klimacie starej fabryki, odbyło się niecodzienne wydarzenie. Grupa pięciu tancerzy w strojach mechaników samochodowych dała popis swoim umiejętnościom stepowym. Światło oraz scenografia znakomicie oddawała nowoczesny, nieco tajemniczy styl występu.

Jonnie Walker

W forcie przy ul. Sanguszki odbyła się impreza promocyjna firmy Jonnie Walker. Mieliśmy okazję tam wystąpić z dość oryginalnym pomysłem grania nogami na elektronicznych padach midi. Sami oceńcie jak nam poszło!!

Tap DJ w "Dzień dobry TVN"

Nasz Tap DJ miał przyjemność wystąpić w programie "Dzień dobry TVN". Swoim występem pokazał ciekawe zastosowanie swoich padów samplując w nich tytuł programu. Ponadto mogliśmy zobaczyć małą próbkę jego umiejętności stepowych. Zapraszamy do obejrzenia tego występu.

Tap DJ w klubie Mirage

16.01.2010 podczas gali finałowej Let's Go wystąpił ze swoim programem Tap DJ. Jego pojawienie się podczas tej imprezy wzbudziło wiele emocji ale to co najistotniejsze tego wieczoru oczywiście było na sam koniec.

Tap DJ w warszawskim klubie Platinium

16.12.2009 w warszawskim klubie Platinium mieliśmy okazję uczestniczyć w wyjątkowym eksperymencie klubowym. Tap DJ, półfinalista programu Mam Talent, tworzył muzykę na żywo przez niespełna 35 minut wykorzystując swój wynalazek (grające buty ).

Tap DJ dla Gillette

Impreza integracyjna dla pracowników LMC Gillette to kolejna odsłona możliwości estradowych Tap DJ'a. Do swojego dynamicznego występu dołożył teraz efekty pirotechniki scenicznej oraz wybuchające słupy dymu CO2. Podczas tańca umiejętnie wkomponowuje ogniste eksplozje wykorzystując specjalne pady, sprawiając, że stają się integralną częścią tworzonej muzyki.

Nowoczesny DJ

Absolutnie nowa formuła prezentera muzyki house!!! Tap DJ to artysta, który tworzy swoją muzykę na żywo wykorzystując sampler, Mac'a oraz własny wynalazek (buty midi) dzięki którym tańcząc tworzy nowocześnie brzmiące bity. Jego występ jest jednocześnie znakomitym setem dj-skim oraz atrakcyjnym widowiskiem.

TapDJ & live music project

To nowa formuła występu muzyczno tanecznego. TapDJ czyli tańczący perkusista wyposażony w specjale buty, dzięki którym nogami tworzy nowoczesne bity. Razem z gitarzystą Robertem potrafią odtworzyć w nowej aranżacji każdy przebój. Efekt zobaczcie sami!!! Poniżej skrót z występu w Warszawskim klubie Enklawa.

Tap DJ w Mam Talent

19.09 w programie "Mam Talent" zaprezentował własnej konstrukcji grające pady midi. Jest to "coś" nowego w programie, dlatego też wzbudziło wiele pozytywnych emocji. Występ półfinałowy to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, podczas którego Tap DJ pokazał olbrzymie możliwości swojego wynalazku.

Tap DJ na 20 urodzinach SIEMENS

20.05.2011 Tap DJ wraz z grupą muzyków oraz tancerzy otworzył imprezę z okazji 20-lecia firmy SIEMENS w Polsce. Obejrzyjcie relację z tego występu:

Tomasz Pałasz w Got to dance

W pierwszej polskiej edycji znanego na świecie programu tanecznego Got to dance wystąpił Tomasz Pałasz. Jako stepujący tancerz  pokazał tę technikę w nowoczesnej odsłonie. Zatańczył do nowoczesnego utworu zaaranżowanego przez siebie łamiąc stereotypy stepowania kojarzone z laseczką i cylindrem.

Futurystyczna lekcja muzyki

23.02.2014 w jednej z warszawskich szkół odbyła się wyjątkowa lekcja muzyki. Uczniowie mogli poznać tajemnice stepowania. Niecodzienny tancerz prezentował miedzy innymi klasyczny step w stylu Freda Astair'a. Młodzi uczestnicy lekcji mogli także przyłączyć się do wspólnej    zabawy w tworzenie rytmów.

Klucz do wyobraźni

Dwóch  doświadczonych artystów Tomasz Pałasz i Jarosław Derybowski postanowiło połączyć swoje siły i pasję, aby stworzyć przedstawienie zawierające iluzję, taniec, piosenkę oraz nigdzie dotąd nie prezentowany elektroniczny step.

Karnawał w Centrum Handlowym Wileńska

Karnawał dla klientów Centrum Handlowego Wileńska był w tym roku wyjątkowy...przez cały dzień można było wypożyczać stroje karnawałowe w specjalnie postawionej garderobie teatralnej i uwiecznić swój nowy, szalony wizerunek w atelier fotograficznym.

Nasz magik w spektaklu "Magiczny sklep z zabawkami"

27 maja 2012r w teatrze Palladium w Warszawie odbyła się premiera nowego spektaklu tanecznego dla dzieci "Magiczny sklep z zabawkami". Nasz magik występuje w tym spektaklu w roli głównej jako Mag - właściciel magicznego sklepu.

Magik w centrum handlowym

W styczniu tego roku nasz magik czarował dla dzieci na terenie jednego z warszawskich centrów handlowych z okazji karnawału. Kilkunastometrowy sznur wyciągany z ust. Sypiący śnieg z dłoni czy rzucane  serpentyny w widownię to tylko niektóre sztuki, które przyciągały na pokaz przechodniów a w szczególności dzieci. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z tego występu:

Galerie zdjęć:

 • Zajmij miejsce w perwszym rzędzie pasji i rytmu

  Grupa „The Prisoners” to esencja wieloletnich doświadczeń czterech facetów, żyjących w rytmie swoich marzeń. Ich siła wyobraźni, determinacja i praca...

  Malowanie buziek

  Malowanie twarzy to od pewnego czasu jedna z największych atrakcji dla dzieci...i to w różnym wieku. Każde z nich chciałoby mieć na buźce...

  Bal karnawałowy w przedszkolu

  W styczniu odbył się bal karnawałowy w przedszkolu "Cypisek"...było to dla nas dosyć nietypowe przeżycie, ponieważ uczęszczają do niego nasze dzieci.

  Choinka dla dzieci

  23.01.2011 mieliśmy przyjemność zorganizować mikołajki w firmie Euler Hermes. Olbrzymim powodzeniem cieszył się kącik animacyjny dla najmłodszych...
 • Dzień sportu dla Ery

  11 września na terenie AWF-u odbyła się impreza dla pracowników firmy Era. Sama nazwa pikniku "Dzień sportu" wskazywała na rodzaj atrakcji jakie czekały...

  Kącik animacyjny dla najmłodszych

  Kącik animacyjny to miejsce gdzie dzieci mogą bezpiecznie bawić się do woli, a rodzice mają chwilę odpoczynku zostawiając je pod fachową opieką animatorów.

  Gry i zabawy sportowe dla dzieci

  Gry i zabawy sportowe to lubiana przez wszystkie dzieci zabawa sportem...uczmy je od małego co jest ważne w życiu!!!

  Sesja zdjęciowa

  Czterech facetów zamkniętych w „celi rytmu” przedstawia unikatową kompilację rytmu, tańca, humoru i niebywałej energii.

S5 Box