Oferta

    Nasz Mikołaj to wyjątkowy człowiek obdarzony przepięknym niskim tembrem głosu, znakomicie wcielający się w postać Gwiazdora. Kostium został specjalnie uszyty w teatrze wraz ze skórzanymi butami, pasem oraz specjalnie przygotowaną w perukarni peruką, brodą i wąsami.

      Tap DJ to artysta, który jako pierwszy na świecie proponuje połączenie tańca " który słychać " z nowoczesną technologią dźwięku, tzn. tworzenie muzyki dzięki elektronicznym butom midi. Występ stepującego DJ'a jest wspaniałą interakcją z widownią, na oczach której powstaje nowocześnie brzmiący utwór, którego beat'y tworzone są stopami, elektronicznymi padami oraz czujnikami umieszczonymi na ciele !!!

Szalony naukowiec multimedialna prezentacja

Uczestnicząc w jednym z programów telewizyjnych nasz Szalony Naukowiec odsłaniał kulisy swojej profesji wprowadzając nas w świat fantazji, magii nauki oraz ciekawych i zaskakujących doświadczeń. Zapraszamy do obejrzenia naszego filmu.

Akademia Pana Kleksa

Chcielibyśmy, aby wasze dzieci z przyjemnością witały szkołę, aby żaden przedmiot nie sprawiał im problemu, a nauka kojarzyła się z czymś ciekawym, zabawnym i zaskakującym.

Stepowanie to niewątpliwie niszowa sztuka w naszym kraju, jest to jednak taniec, poprzez który możemy tworzyć wyjątkową muzykę.


Szkolna zabawa

Propozycja szkolnej zabawy z nietypowymi atrakcjami:The Prisoners - więźniowie rytmu

Czterech facetów zamkniętych w „celi rytmu” przedstawia unikatową kompilację rytmu, tańca, humoru i niebywałej energii. Wszystko to przy energicznym akompaniamencie żywej muzyki...gitara elektryczna i basowa.

Galerie zdjęć:

 • Zajmij miejsce w perwszym rzędzie pasji i rytmu

  Grupa „The Prisoners” to esencja wieloletnich doświadczeń czterech facetów, żyjących w rytmie swoich marzeń. Ich siła wyobraźni, determinacja i praca...

  Malowanie buziek

  Malowanie twarzy to od pewnego czasu jedna z największych atrakcji dla dzieci...i to w różnym wieku. Każde z nich chciałoby mieć na buźce...

  Bal karnawałowy w przedszkolu

  W styczniu odbył się bal karnawałowy w przedszkolu "Cypisek"...było to dla nas dosyć nietypowe przeżycie, ponieważ uczęszczają do niego nasze dzieci.

  Choinka dla dzieci

  23.01.2011 mieliśmy przyjemność zorganizować mikołajki w firmie Euler Hermes. Olbrzymim powodzeniem cieszył się kącik animacyjny dla najmłodszych...
 • Dzień sportu dla Ery

  11 września na terenie AWF-u odbyła się impreza dla pracowników firmy Era. Sama nazwa pikniku "Dzień sportu" wskazywała na rodzaj atrakcji jakie czekały...

  Kącik animacyjny dla najmłodszych

  Kącik animacyjny to miejsce gdzie dzieci mogą bezpiecznie bawić się do woli, a rodzice mają chwilę odpoczynku zostawiając je pod fachową opieką animatorów.

  Gry i zabawy sportowe dla dzieci

  Gry i zabawy sportowe to lubiana przez wszystkie dzieci zabawa sportem...uczmy je od małego co jest ważne w życiu!!!

  Sesja zdjęciowa

  Czterech facetów zamkniętych w „celi rytmu” przedstawia unikatową kompilację rytmu, tańca, humoru i niebywałej energii.

S5 Box