Oferta

Chcielibyśmy, aby wasze dzieci z przyjemnością witały szkołę, aby żaden przedmiot nie sprawiał im problemu, a nauka kojarzyła się z czymś ciekawym, zabawnym i zaskakującym.

Czy pamiętacie książkę z młodzieńczych lat "Akademia Pana Kleksa" i szalonego profesora, który swoimi fantastycznymi pomysłami zarażał wszystkie dzieci...?? Możecie przypomnieć sobie jego postać i jednocześnie udowodnić dzieciom, że nauka może być bardzo ciekawa.

Już samo pojawienie się artysty wzbudza zainteresowanie i podziw, zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych. Z kłębów kolorowych dymów, wyłania się Pan Kleks, który na wstępie pokazuje kilka atrakcyjnych i efektownych sztuczek. Do tego barwny kostium, kolorowe buty, piegi na nosie oraz wiele ciekawych rekwizytów...Całość  przenosi dzieci w magiczny świat krain Kleksolandii.
 
Pan Kleks to artysta nietuzinkowy, od lat występujący na scenach teatrów polskich oraz na wszelkiego rodzaju imprezach przeznaczonych dla dzieci. Oprócz tego to absolwent AWF, a więc jako pedagog ma doskonałe podejście do dzieci i młodzieży. Akademia Pana Kleksa to występ składający się z 4 lekcji (każda około 30 min) łączący w sobie wszystko to co dzieci lubią najbardziej...czary i magię, zaskakującą naukę, elementy sprawnościowe , a także znaną przez wszystkich muzykę.

Kraina nauki - to przedstawiony w sposób wesoły i dostosowany do wieku dzieci pokaz efektów dymowych, ogniowych, doświadczeń z suchym lodem, ciekłym azotem oraz sprężonym powietrzem. Wszystkie eksperymenty są bardzo efektowne i zaskakujące, dostarczające wielu niezapomnianych emocji.

Kraina sprawności fizycznej - jak wiemy Pan Kleks słynie ze swej olbrzymiej sprawności i niesamowitości, dlatego też dzieci, aby uzyskać kolejne piegi muszą wykonać kilka zabawnych ćwiczeń (rzuty kolorowymi piłkami na specjalną rzepową matę, chodzenie na szczudłach oraz pokonanie specjalnego, wesołego toru przeszkód). Po "ciężkim wysiłku" czas na kolejną atrakcję tej krainy czyli wspólna zabawa chustą animacyjną.

Kraina dźwięków - to tworzenie kleksowej orkiestry przedziwnymi instrumentami jakimi dysponuje Pan Kleks. Oprócz typowych, takich jak bębny, grzechotki czy trójkąty pojawiają się również nietypowe przedmioty takie jak wiadra, pałki, tuby grające, marakasy i inne przeszkadzajki...Całość brzmi niepowtarzalnie.

Kraina magii - to ostatnia, a zarazem najciekawsza część występu przedstawiająca mnóstwo zaskakujących magicznych trików z udziałem dzieci. Pan Kleks uczy jednej, niezbyt skomplikowanej sztuczki i zdradza jej tajemnicę. Po każdej lekcji rozdaje swoim uczniom różnokolorowe piegi, jako znak celująco zaliczonej lekcji.

Na koniec Pan Kleks wypuszcza Kleksolot czyli duży balon wypełniony ciepłym powietrzem...wspólnie z dziećmi obserwując jak niesamowicie unosi się znikając w przestworzach nieba.

Całość podróży trwa ok. 2 godziny + przerwy na przygotowanie każdej krainy.

Galerie zdjęć:

 • Zajmij miejsce w perwszym rzędzie pasji i rytmu

  Grupa „The Prisoners” to esencja wieloletnich doświadczeń czterech facetów, żyjących w rytmie swoich marzeń. Ich siła wyobraźni, determinacja i praca...

  Malowanie buziek

  Malowanie twarzy to od pewnego czasu jedna z największych atrakcji dla dzieci...i to w różnym wieku. Każde z nich chciałoby mieć na buźce...

  Bal karnawałowy w przedszkolu

  W styczniu odbył się bal karnawałowy w przedszkolu "Cypisek"...było to dla nas dosyć nietypowe przeżycie, ponieważ uczęszczają do niego nasze dzieci.

  Choinka dla dzieci

  23.01.2011 mieliśmy przyjemność zorganizować mikołajki w firmie Euler Hermes. Olbrzymim powodzeniem cieszył się kącik animacyjny dla najmłodszych...
 • Dzień sportu dla Ery

  11 września na terenie AWF-u odbyła się impreza dla pracowników firmy Era. Sama nazwa pikniku "Dzień sportu" wskazywała na rodzaj atrakcji jakie czekały...

  Kącik animacyjny dla najmłodszych

  Kącik animacyjny to miejsce gdzie dzieci mogą bezpiecznie bawić się do woli, a rodzice mają chwilę odpoczynku zostawiając je pod fachową opieką animatorów.

  Gry i zabawy sportowe dla dzieci

  Gry i zabawy sportowe to lubiana przez wszystkie dzieci zabawa sportem...uczmy je od małego co jest ważne w życiu!!!

  Sesja zdjęciowa

  Czterech facetów zamkniętych w „celi rytmu” przedstawia unikatową kompilację rytmu, tańca, humoru i niebywałej energii.

S5 Box